Prezerwatywy

W czym służą nam prezerwatywy?

Jeżeli uprawiasz seks lub zamierzasz go w najbliższym czasie uprawiać, to prawdopodobnie jest bardzo zaznajomiony z wszystkimi tematami na ten temat. Zapewne również wiesz, jak ważną rolę podczas stosunku pełni prezerwatywa. Jeżeli jest inaczej, to postaramy się to zmienić.

Temat seksu to temat tabu, o którym często się nie mówi. Wstydzimy się o tym mówić i często bywa też tak, że osoba niewtajemniczona jest zmuszona dowiadywać się wszystkiego na własną rękę, co nie do końca jest dobre.

Jak ważne są prezerwatywy?

Warto wiedzieć coś więcej na temat prezerwatyw, niż tylko to, że są. Prezerwatywy jest to zabezpieczenie, które daje nam bardzo wysoką ochronę przed zarażeniem się chorobami, które przenoszone są drogą płciową, czy też zabezpiecza nas przed nieplanowaną ciążą. Warto je stosować z różnych względów. Ich stosowanie nie niesie za sobą skutków ubocznych, a ich brak może stanowić dla nas zagrożenie. Chyba że jej założenie odbędzie się w sposób nieprawidłowy lub prezerwatywa po prostu pęknie, to wtedy musimy liczyć się ze skutkami naszych działań. Prezerwatywy mogą być różne, a ich struktura ma znaczny wpływ na doznania odczuwane podczas stosunku. Mogą być to również prezerwatywy przedłużające stosunek, które jak sama na to może wskazywać, wydłużają nasz stosunek i sprawiają, że możemy cieszyć się nim znacznie dłużej. Dla wielu z mężczyzn prezerwatywy przedłużające stosunek, to strzał w dziesiątkę, ponieważ wielu z nich zmaga się z problemem, w którym to nie są w stanie zadowolić siebie, a także swojej partnerki.

Czy prezerwatywy są skuteczne?

O skuteczności prezerwatyw nie należy nawet dyskutować. Ich prawidłowe użycie jest w stanie zapewnić nam ogromną ochronę przed wszelkimi zagrożeniami. Ich skuteczność to niemal sto procent. Tylko niecałe sto procent, ponieważ nie ma skutecznego rozwiązania, które uchroni nas na pewno. Tutaj bardzo ważną funkcję pełnimy my i nasze podejście do całej sprawy. Jeżeli zapewnimy odpowiednie warunki, to absolutnie nic nie będzie w stanie nam zagrozić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *